uniCMS uniCOMMERCE

SKUTECZNY I TANI SKLEP INTERNETOWY

Efektywna sprzedaż przez internet z obsługą własnego programu lojalnościowego

Wygodny i bezpieczny sklep internetowy.

już od 384 zł netto rocznie.

Prowadzenie sklepu internetowego i budowanie sieci sklepów partnerskich może być proste! Twoim największym sprzymierzeńcem w handlu internetowym jest dobrze zaprojektowany sklep internetowy, który wiele czynności wykona za Ciebie automatycznie.

uniCOMMERCE to zaawansowany sklep internetowy, zbudowany z modułów. Ty sam decydujesz, czy chcesz wykorzystywać go wyłącznie do prowadzenia własnego sklepu, czy budować z jego pomocą sieć sprzedaży:

 • Łatwo zarządzasz zamówieniami i produktami.
  Dzięki intuicyjnym narzędziom, zarówno obsługa zamówień, jak i dodawanie produktów do sklepu są dla Ciebie łatwe już od pierwszej chwili. uniCOMMERCE automatyzuje zadania związane z obsługą zamówień: wystawianie faktur, wysyłkę powiadomień i obsługę płatności.
 • Swobodnie wybierasz wygląd sklepu.
  Do wyboru masz kilkanaście szablonów, przygotowanych przez profesjonalnych grafików. Możesz także zamówić u nas indywidualny szablon graficzny, projektowany od podstaw dla Twojego serwisu.
 • Korzystasz z płatności elektronicznych.
  UniCOMMERCE połączone jest z dwoma największymi i najbardziej zaufanymi serwisami płatności elektronicznych: PayPal i PayU.
 • Automatycznie wystawiasz aukcje w serwisach aukcyjnych.
  Zintegrowanie uniCOMMERCE z aukcjami internetowymi możliwe jest dzięki dodatkowemu modułowi uniAUCTION. Sam pobiera on dane ze sklepu i automatycznie wystawia produkty na aukcji w ustawionym przez Ciebie szablonie graficznym.
 • Automatyzujesz współpracę z partnerami handlowymi.
  Moduł uniSTORE sprawia, że Twój sklep automatycznie przesyła do Twoich partnerskich sklepów uniCOMMERCE listy nowych produktów, cenniki, opisy i inne potrzebne informacje. Zadbaliśmy o to, by podmiana danych była w pełni bezpieczna.
 • Szybciej pozycjonujesz sklep.
  UniCOMMERCE jest przygotowany pod Twoje działania w zakresie pozycjonowania strony. Przejrzysta konstrukcja sklepu ułatwia serwisom indeksującym dostęp do treści, które powinny zostać zaindeksowane. Dzięki temu o wiele łatwiej wywindujesz sklep na wysokie pozycje.

uniSTORE

Jak zamienić sklep w sieć sklepów lub hurtownię, by zarabiać efektywniej?

Jako właściciel sklepu internetowego zarabiasz tylko na sprzedaży towarów w tym jednym sklepie. Dochody mogą Cię satysfakcjonować, ale gdybyś mógł bez trudu zwiększyć je...? Kilka sklepów to nadal Twoja własna sieć, nad którą sam musisz czuwać. Istnieje inne rozwiązanie: hurtownia internetowa.

Dzięki zamianie własnego sklepu internetowego w hurtownię, o wiele szybciej zwiększasz sprzedaż. Szukaniem klientów na Twoje produkty zajmujesz się już bowiem nie Ty sam, ale właściciele wszystkich współpracujących z Tobą sklepów partnerskich.

Rozwijanie sieci dystrybucji w oparciu o Twoją hurtownię internetową umożliwia moduł uniSTORE. Dzięki niemu:

Możesz połączyć ze swoją hurtownią dowolny sklep uniCOMMERCE.

Twoi partnerzy biznesowi będą automatycznie otrzymywać wszelkie aktualizacje oferty. Zamiast ręcznie wprowadzać nowe produkty, otrzymają gotowe dane wprost do swoich sklepów.

Dokładnie określisz, które dane Twoja hurtownia przesyła do odbiorców.

W zależności od charakteru Waszej współpracy, dystrybutorzy mogą otrzymywać wszystkie nowości lub tylko wybrane produkty bądź kategorie.

Przekazujesz znacznie więcej, niż cenniki i nazwy produktów.

Twoja hurtownia udostępnia powiązanym z nią sklepom także grafiki, zdjęcia produktów, filmy i opisy, które zamieszczasz na stronie. Udostępnianie danych obejmuje nawet metody dostawy i stawki VAT.

Łatwiej pozyskujesz nowe osoby do współpracy.

Budowanie sieci sklepów partnerskich jest o wiele prostsze, gdy już na starcie przekazujesz swoim kontrahentom całą bazę danych o asortymencie.

Twoje sklepy partnerskie pozostają autonomiczne.

Ich właściciele mogą dowolnie zmieniać dostarczone przez Ciebie opisy, grafiki itp., by wyróżnić swoją ofertę. Mogą także sprzedawać w sklepach produkty innych hurtowni, a z Twojej pobierać tylko te dane, które dotyczą Waszej współpracy.

Zarządzasz kontaktami z dowolną liczbą sklepów.

By dodać nowy sklep partnerski, wpisujesz go do panelu administracyjnego i określasz, które produkty i usługi mają być przez niego dystrybuowane oraz po jakiej cenie. Teraz wystarczy tylko kliknąć w przycisk synchronizuj - i w ciągu kilku sekund sklep Twojego partnera handlowego zapełni się Twoimi towarami.

Udostępniasz partnerom stany magazynowe.

Dystrybutor może zdecydować, czy sam chce prowadzić swój magazyn, czy też będzie bazował na stanach magazynowych pochodzących z Twojego sklepu internetowego. Takie rozwiązanie sprawia, że dane na temat stanów magazynowych zawsze są prawidłowe.

A może chcesz czerpać zyski także z aukcji internetowych?

A może chcesz czerpać zyski także z aukcji internetowych?

Serwisy aukcyjne to najlepsze źródło pozyskiwania klientów, ponieważ wszyscy właśnie tam w pierwszej kolejności szukają potrzebnych produktów. Im więcej aukcji wystawiasz, tym łatwiej jest znaleźć Twoje oferty spośród tysięcy innych.

Opcjonalny moduł uniAUCTION został przygotowany tak, abyś mógł jednym kliknięciem przenieść na aukcję internetową dokładny opis towaru ze sklepu – włącznie z warunkami sprzedaży, formami dostawy i płatności.

Zapewnij szczególną prezentację produktom premium

W uniCOMMERCE możesz stworzyć osobną stronę do prezentacji produktów, które znacznie odbiegają od pozostałej części oferty: są nietypowe, bardziej luksusowe lub dostępne w wielu wariantach. Wystarczy, że skorzystasz z modułu uniCMS i w kilkanaście minut stworzysz w ramach swojego sklepu dodatkową stronę z prezentacją produktów premium.

Miej zawsze pod ręką

funkcje, z których korzystasz najczęściej

uniCOMMERCE to sklep internetowy przyjazny nie tylko dla kupujących, ale także dla Ciebie – osoby, która zarządza sprzedażą „po drugiej stronie ekranu”. Panel administracyjny sklepu zaprojektowaliśmy na bazie długich i złożonych testów, aby mieć pewność, że każda funkcja będzie łatwa do znalezienia. W efekcie stworzyliśmy rozwiązanie, które od razu sugeruje Ci, w jaki sposób realizować codzienne zadania związane z utrzymaniem Twojego biznesu elektronicznego.

Zobacz na filmie, jak działa panel administracyjny sklepu uniCOMMERCE:

Funkcje, które ułatwiają codzienną pracę.

Zarządzanie zamówieniami

to serce Twojego sklepu internetowego. Wszystkie procesy i formularze potrzebne do złożenia zamówienia już wdrożyliśmy, dlatego Ty możesz korzystać z nich od razu po uruchomieniu sklepu.

Zadbaliśmy o to, by proces zamawiania towarów był przejrzysty i intuicyjny zarówno dla klienta, jak i dla administratora sklepu. Dzięki automatycznie generowanym fakturom i powiadomieniom, wysyłanym na maila, sklep przejmuje od Ciebie nawet te zadania, które dotychczas musiałeś wykonywać ręcznie.

Zarządzanie zamówieniami

Zarządzanie produktami

Zarządzanie produktami

czyli towarami, które oferujesz. uniCommerce pozwala Ci stworzyć kategorie i podkategorie produktów. Do każdego towaru, który umieścisz w sklepie, możesz dodać indywidualny opis, listę cech i zdjęcia.

Możesz bez problemu kopiować i przenosić produkty między kategoriami, a także dodawać do sklepu kilka identycznych towarów. Dzięki temu szybciej tworzysz opisy: powielasz po prostu ten sam produkt i wprowadzasz zmiany do jego opisu. Skorzystaj także z opcji łączenia produktów, np. w formie podpowiedzi Polecamy także.

uniCommerce zawiera wiele dodatkowych funkcji, które zdecydowanie ułatwiają prowadzenie sprzedaży. Galerie zdjęć i filmy reklamowe zachęcą odbiorców do zakupów, a obsługa różnych stawek VAT i stała kontrola stanów magazynowych ułatwią Ci nadzór nad prowadzoną sprzedażą.

Płatności elektroniczne

czyli najszybszy sposób zapłaty za zamówione towary. Moduł uniCommerce zintegrowaliśmy z najpopularniejszymi systemami płatności online - Paypal oraz Payu. Natychmiastowe księgowanie wpłat pozwala Ci skrócić do minimum czas oczekiwania na wysyłkę produktów. Szybka wysyłka to mocny atut – wykorzystaj go!

Płatności

Dopasowane metody dostawy

Dopasowane metody dostawy

aby Twoi klienci mogli wybrać formę wysyłki. W systemie uniCommerce możesz zdefiniować wiele form wysyłki, zależnych zarówno od ilości produktów, jak i od ich wagi. Jednak niezależnie od wagi i ilości możesz przypisać określone sposoby dostawy produktom, które muszą być transportowane w szczególnych warunkach.

System newsletterów

czyli narzędzie do jednej z najskuteczniejszych form reklamy. Za pomocą systemu newsletterów wyślesz do swoich klientów informacje o promocjach, wyprzedażach i nowych produktach.

System newsletterów

Program lojalnościowy

Program lojalnościowy

aby doceniać najlepszych klientów. Lojalni kupujący to dla Twojego sklepu prawdziwy skarb. Dzięki programowi lojalnościowemu możesz ich uhonorować, a także skutecznie zachęcić do kolejnych zakupów.

Kody rabatowe

ponieważ wszyscy uwielbiają obniżki. Funkcja kodów rabatowych pozwala na wygenerowanie pewnej partii unikalnych kodów, które uprawniają do zniżek (procentowych lub kwotowych).

Kody rabatowe

Mapa stacjonarnych sklepów lub punktów odbioru

Mapa punktów stacjonarnych

czyli coś z myślą o tych, którzy muszą dotknąć, zanim kupią. Dla wielu osób odbiór osobisty jest także szansą na obniżenie kosztów wysyłki. Dzięki automatycznie generowanej mapie punktów Ty podajesz tylko adresy, a uniCommerce sam oznacza je na mapie.

Wersje językowe

abyś mógł sprzedawać także za granicą. Wbudowany system tłumaczeń pozwala stworzyć wiele wersji językowych sklepu. Dzięki temu opisy w Twoim sklepie stają się zrozumiałe dla obcokrajowców, a Ty możesz rozpocząć sprzedaż także na rynkach zagranicznych.

Wersje językowe

Mobilna wersja strony

Mobilna wersja strony

specjalnie z myślą o użytkownikach tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Ta wersja sklepu uniCommerce jest w pełni zintegrowana z "normalnym" sklepem, a wszystkie zmiany przeprowadzone w panelu administracyjnym sklepu będą widoczne również na smartfonie czy tablecie. Zadbaliśmy o to, by sklepy mobilne uniCommerce dobrze wyglądały na małych ekranach urządzeń przenośnych.

SEO optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

wyrusz na podbój wyszukiwarek! Twój sklep musi być widoczny w sieci, aby przynosił zyski i pozwalał Ci skutecznie zarabiać. Dlatego też zarówno uniCMS, jak i uniCommerce zostały stworzone tak, aby wyszukiwarki jak najszybciej i najlepiej indeksowały Twój sklep i stronę WWW, a klienci znaleźli Cię w jak najkrótszym czasie.

SEO optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych

Zacznij nawet od zaraz

W handlu internetowym czasem warto pójść najprostszą drogą. Gdy uniCOMMERCE zautomatyzuje zarówno obsługę zamówień klientów, jak i współpracę ze sklepami partnerskimi, Ty będziesz mógł zająć się tym, co najważniejsze: strategią i przyszłością sklepu.

Kliknij przycisk Wybierz Twój sklep i zamów system uniCOMMERCE. Wdrożeniem systemu dla Ciebie zajmą się nasi informatycy, a Ty będziesz otrzymywać bieżące informacje o stanie realizacji zamówienia.

 • Pakiet 3 miesiące
 • 46 *za miesiąc
 • Gotowy layout premium
 • Dostęp do darmowych aktualizacji
 • Brak limitów produktów
 • Możliwość modyfikacji kreacji sklepu *1
 • Szkolenie online *2
 • Wybierz Twój sklep
 • Pakiet 12 miesięcy
 • 32 *za miesiąc
 • Gotowy layout premium
 • Dostęp do darmowych aktualizacji
 • Brak limitów produktów
 • Możliwość modyfikacji kreacji sklepu *1
 • Szkolenie online *2
 • Wybierz Twój sklep
 • Pakiet 6 miesięcy
 • 37 *za miesiąc
 • Gotowy layout premium
 • Dostęp do darmowych aktualizacji
 • Brak limitów produktów
 • Możliwość modyfikacji kreacji sklepu *1
 • Szkolenie online *2
 • Wybierz Twój sklep

* – cena netto.

*1 – możliwość opcjonalnego dopasowania wyglądu sklepu internetowego do Twoich indywidualnych wymagań (jednorazowa dopłata w wysokości 485 zł netto)

*2 – możliwość opcjonalnego 2 godzinnego szkolenia online z zakresu prowadzenia i obsługi sklepu internetowego (jednorazowa dopłata w wysokości 80 zł netto).W czym możemy Ci pomóc

W czym możemy Ci pomócJeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń 32 260 69 33. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Informujemy, iż w celu zapewnienia jak najlepszej wygody w przeglądaniu naszych stron www, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb użytkownika a także dla celów reklamowych , statystycznych oraz uwierzytelniania korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Plikami cookie użytkownik może zarządzać za pomocą zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej.

Dalsze korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, która szczegółowo jest opisana w naszej Polityce Prywatności

Akceptuj i zamknij
przewiń aby dowiedzieć się więcej przewiń aby dowiedzieć się więcej